Oławski Park Wodny „Termy Jakuba” w związku ze zbliżającym się otwarciem basenu letniego planuje zwiększenia zatrudnienia firmy. Ofertę kierujemy do osób, które szukają stabilnej pracy w miejskiej spółce, cenią sobie wyzwania i niestandardowy charakter pracy, wolność od korporacyjnych reżimów oraz możliwość pracy w wyjątkowej branży, jaką jest Kultura Czasu Wolnego.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik gospodarczy – utrzymanie czystości
Miejsce pracy: Oława

Oławski Park Wodny „Termy Jakuba” w związku ze zbliżającym się otwarciem nowego basenu letniego poszukuje osób do pracy sezonowej przy jego obsłudze. Ogłoszenie kierujemy do osób zainteresowanych pracą w dziale kasjerskim oraz utrzymania czystości.

CV i List Motywacyjny prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ TERAZ lub składać osobiście w siedzibie firmy.

W dokumentach prosimy umieścić następującą klauzulę: ‘Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).’

Dowiedz się więcej o pracodawcy