Firma Kompozyty Sp. z o.o. (wchodząca w skład Grupy IM) jest dostawcą komponentów i systemów kompozytowych znajdujących zastosowanie w pociągach, autobusach, maszynach oraz generatorach. Firma jest znana z innowacyjnych wyrobów oraz najwyższej klasy procesów produkcyjnych oraz specjalizuje się w małych i średnich partiach produkcyjnych.

Kompozyty posiadają zakłady w Stanowicach oraz Jelczu-Laskowicach, które zatrudniają ok. 500 pracowników. Aktualnie poszukujemy do zespołu otwartych, zmotywowanych i pozytywnych Osób na stanowisko:

PRACOWNIK DZIAŁU MONTAŻ
Miejsce pracy: Stanowice (ok. Oławy) / Jelcz-Laskowice

Czym będziesz się zajmować?

 • montażem detali dostarczanych z działów produkcji,
 • klejeniem podzespołów,
 • realizacją planu produkcji wg zleceń,
 • pracą ze standardami 5S,

Będzie Ci łatwiej realizować powyższe zadania, jeśli posiadasz:

 • doświadczenie na produkcji,
 • umiejętności manualne,
 • umiejętność obsługi narzędzi kontrolno-pomiarowych,

Co przygotowaliśmy dla Ciebie?

 • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
 • pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
 • stabilne wynagrodzenie, atrakcyjny system premiowy,
 • pracę w niekorporacyjnym środowisku,
 • pracę w otwartym, zgranym zespole,
 • pakiet benefitów- m.in. karta sportowa MultiSport, prywatna opieka medyczna, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie UNIQA, nagrody za polecenie znajomym, bony za frekwencję, konkursy.

Dołącz do Naszego zespołu! Wszystkiego nauczymy! Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk poniżej – APLIKUJ TERAZ

Klikając w przycisk „APLIKUJ” zgadzasz się na przetwarzanie przez „Kompozyty“ sp. z o.o. (ul. Topolowa 8, Stanowice, 55 – 200 Oława) („Spółka“). Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 m-cy a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 mc-y.

Dowiedz się więcej o pracodawcy

KOMPOZYTY Sp. z o. o.

Firma Kompozyty Sp. z o.o. (wchodzące w skład Grupy IM) są dostawcą komponentów i systemów kompozytowych znajdujących zastosowanie w pociągach, autobusach, maszynach oraz generatorach.