Firma Silver Cosmetics specjalizuje się w sprzedaży profesjonalnych artykułów do stylizacji paznokci oraz kosmetyków. W związku z dynamicznym rozwojem aktualnie poszukujemy:

Pracownik Magazynu
Miejsce pracy: Miłoszyce

Obowiązki:

  • konfekcjonowanie zamówień
  • przygotowywanie zamówień do wysyłki do Klienta
  • prace porządkowe
  • przyjmowanie dostaw oraz rozkładanie towaru na półki

Wymagania:

  • samodzielność
  • zdolność szybkiego uczenia się
  • zdolności manualne
  • pamięć wzrokowa

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premia
  • grafik dostosowany do potrzeb
  • praca w przyjaznej atmosferze

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij APLIKUJ TERAZ i prześlij nam swoje aktualne CV ze zdjęciem. Informujemy iż oferty bez CV nie będą rozpatrywane. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Do przesyłanej aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Silver Cosmetics

Firma Silver Cosmetics zajmuje się sprzedażą artykułów do stylizacji paznokci, parafiny kosmetycznej oraz kosmetyków naturalnych. Pozytywne opinie naszych Klientów potwierdzają, że cieszymy się ogromnym zaufaniem. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób, które chcą dbać o siebie w zaciszu domowym, jak i dla profesjonalnych stylistów, prowadzących własne salony, czy strefy spa/wellness.