Firma Work & People Sp. z o. o jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą (numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia to 3779/3) i od powstania w 2007 roku wspiera koncerny i grupy kapitałowe renomowanych firm zagranicznych i krajowych w zakresie rekrutacji stałych oraz pracy tymczasowej.

Poszukujemy:

Pracowników produkcji, montażystów, operatorów produkcji
Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Oferta pracy tymczasowej z możliwością przejścia bezpośrednio pod firmę. Możliwość rozpoczęcia pracy „od zaraz”. Dla pracowników zapewniony darmowy dojazd z Oławy, Oleśnicy, Twardogóry, Bierutowa, Brzegu, Grodkowa, Nysy, Strzelina i okolic!

Zakres obowiązków:

  • praca przy linii produkcyjnej,
  • montaż gotowych elementów,
  • wstępna kontrola jakości,

Wymagania:

  • zaangażowanie i chęć do pracy,
  • mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej,
  • sprawność manualna,
  • gotowość do pracy w systemie 2 lub 3 – zmianowym (do wyboru),

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy (od 2700 zł brutto) oraz systemu premiowego (premia absencyjna i produkcyjna),
  • możliwość uzyskania karty Multisport Benefit oraz przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia PZU,
  • darmowy dojazd do pracy,
  • dofinansowanie do obiadów

CV i List Motywacyjny prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ TERAZ lub o kontakt telefoniczny: 576 953 226.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Work&People Sp. z o.o. z siedzibą ul. Podwale 75, 50-449 Wrocław zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest: Work & People z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 75, 50-449 Wrocław, NIP 8942900096).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Work & People z o.o. moich danych osobowych podanych w ramach rekrutacji (tj. danych identyfikacyjnych, danych adresowych, danych kontaktowych, danych o wykształceniu, doświadczeniu, umiejętnościach, uprawnieniach) w celu wzięcia udziału w

Work & People Sp. z o.