Restauracje KFC są częścią firmy Amrest – operatora takich marek jak Pizza Hut, Burger King, Starbucks w wielu krajach w Europie, jak również w Rosji czy Chinach. Praca w pełnym lub niepełnym wymiarze etatu. U NAS MOŻESZ ZAROBIĆ od 2353 pln przy pełnym wymiarze etatu.

 

Pracownik Restauracji
Miejsce pracy: Oława

Twoje zadania:

 • przygotowywanie produktów KFC zgodnie ze standardami
 • dbanie o najwyższą jakość przygotowywanych produktów
 • utrzymywanie czystości w miejscu pracy
 • współpraca w zespole i wsparcie w realizacji celów restauracji

Oczekujemy:

 • otwartości i chęci uczenia się
 • zaangażowania w wykonywaną pracę
 • Znajomości rysunku technicznego,
 • Samodzielności, komunikatywności,

Oferujemy:

 • Umowa o pracę lub umowa zlecenie – Ty decydujesz
 • Grafik dostosowany do Twoich potrzeb
 • Posiłek pracowniczy
 • Atrakcyjny system premiowy
 • Wyjątkowe produkty KFC, Pizza Hut, Burger King, Starbucks w super cenach
 • Ubezpieczenie zdrowotne i kartę sportową
 • Możliwość rozwoju i szybkiego awansu zawodowego

Oferta skierowana również do osób z niepełnosprawnością i po 50 roku życia. Dołącz do nas wysyłając swoje CV w odpowiedzi na to ogłoszenie lub zgłoś się osobiście do restauracji KFC. Możesz również odwiedzić naszą stronę www.praca.kfc.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk poniżej – APLIKUJ TERAZ

AmRest sp. z o.o. żąda podania od kandydata jedynie takich danych osobowych, które wskazane są w obowiązujących przepisach prawa.
1. Podanie danych osobowych przekraczających zakres danych osobowych wymaganych przez AmRest sp. z o.o. . (czyli danych innych niż imię (imiona) i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, wykształcenie uzupełniające, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, obywatelstwo, dodatkowe uprawnienia, umiejętności, zainteresowania, seria i numer dowodu osobistego, organ, który wydał dowód tożsamości lub dane dotyczące innego dokumentu tożsamości), oznacza WYRAŻENIE ZGODY na przetwarzanie tych dodatkowych danych osobowych na potrzeby danej rekrutacji.

2. Jeśli chcesz, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane przez AmRest sp. z o.o. także na potrzeby PRZYSZŁYCH PROCESÓW REKRUTACYJNYCH. załącz poniższą klauzulę zgody w swoich dokumentach aplikacyjnych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez AmRest sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, przy Pl. Grunwaldzkim 25-27, 50-365 Wrocław, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

3. Każdą z powyższych zgód (zgodę z punktu 1 i punktu 2) możesz z łatwością cofnąć w dowolnym momencie Aby to zrobić skontaktuj się z nami w tej sprawie poprzez następujący e-mail: kontakt@amrest.eu lub iod@amrest.eu. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

4. Administratorem Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu jest AmRest sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, przy Pl. Grunwaldzkim 25-27, 50-365 Wrocław. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz, w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji (o ile wyrazisz na to zgodę) i w celu ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Masz prawo wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, masz prawo żądać do nich dostępu, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i żądania ich przeniesienia. W zakresie w jakim przetwarzanie Twoich danych osobowych odbywa się na podstawie zgody, masz prawo do jej cofnięcia. Więcej informacji znajdziesz pod poniższym linkiem:
http://praca.kfc.pl/pelna_tresc_obowiazku_informacyjnego.pdf

Dowiedz się więcej o pracodawcy

AmRest Sp. z o. o.

AmRest Holdings SE jest największą niezależną firmą prowadzącą sieci restauracji w Europie Środkowo-Wschodniej. Od 1993 roku Spółka rozwija portfolio wyśmienitych marek, liderów w swoich kategoriach, takich jak KFC, Pizza Hut, Burger King i Starbucks w oparciu o franczyzę i współpracę typu joint venture.