Efect Hair Studio w związku z rozwojem firmy poszukuje pracownika na stanowisko:

Recepcjonistka – Manager
Miejsce pracy: Oława

Opis stanowiska:

  • koordynacja kalendarza wizyt (umawianie klientów na wizyty)
  • organizacja pracy Salonu
  • rozwój procedur pracy w Salonie
  • promocja Salonu w mediach społecznościowych
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

  • pomysłowość i kreatywność
  • komunikatywność i obycie z klientem
  • predyspozycje kierownicze
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • zaangażowanie i odpowiedzialność
  • wysoka kultura osobista i odpowiednia prezencja

Gwarantujemy:

  • umowę o pracę
  • pełen etat, godz. 10-18
  • pracę w miłym i młodym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość awansu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV, kliknij APLIKUJ TERAZ

CV powinny być opatrzone klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę P.P.H.U. MAX S.C., ul. Dzierżonia 2a, 55-200 Oława, moich danych osobowych w zakresie zawartym w niniejszym CV w celu przeprowadzenia rekrutacji”.

Dowiedz się więcej o pracodawcy

Efect Hair Studio

Efect Hair Studio to miejsce w którym czekają na Państwa wykwalifikowani specjaliści pełni pasji i zaangażowania w swoją pracę. To przede wszystkim wieloletnia tradycja i zamiłowanie do artystycznego wymiaru fryzjerstwa, które przekładamy na codzienną pracę.