Firma Europharma Alliance Sp. z o.o. lider europejskiego rynku kontraktowego wytwarzania suplementów diety poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds.Utrzymania Ruchu / Technik Utrzymania Ruchu (elektryk)
Miejsce pracy: Rzeplin (pow. wrocławski)

Zakres obowiązków:

  • diagnostyka awarii oraz naprawa maszyn i urządzeń
  • wykonywanie okresowych przeglądów maszyn oraz ich elementów
  • wsparcie w utrzymaniu ciągłości produkcji
  • odpowiedzialność za TPM
  • modernizacja oraz optymalizacja urządzeń oraz stanowisk produkcyjnych
  • opracowywanie dokumentacji technicznej
  • kontrola magazynu części zamiennych
  • praca w systemie 2-zmianowym

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (preferowane: mechanika / automatyka / elektro-mechanika)
  • minimum jeden rok doświadczenia na stanowisku w dziale związanym z zapewnieniem ciągłości produkcji w zakładzie produkcyjnym (preferowana branża : spożywcza/farmaceutyczna)
  • umiejętności: interpersonalne, myślenie analityczne, orientacja na cel, organizacyjne
  • posiadanie kwalifikacji zawodowych SEP do eksploatacji (E) grupa I, II i III
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej w tym schematów elektrycznych
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowania
  • pakiet prywatnej opieki medycznej oraz  Multisport

Jeśli znasz kogoś, komu ta oferta pracy wyda się atrakcyjna POLEC NAS! Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij APLIKUJ TERAZ i prześlij nam swoje aktualne CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu i zakresie niezbędnym dla realizacji aktualnego procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Europharma Alliance Sp. z o.o., Aleja LED 1, 55-020 Rzeplin.”
Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu i zakresie niezbędnym dla realizacji przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez firmę Europharma Alliance Sp. z o.o., Aleja LED 1, 55-020 Rzeplin.”

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, informujemy, że:
1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Europharma Alliance Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeplinie, Aleja LED 1.
2. Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane dla potrzeb niezbędnych do aktualnego procesu rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit. b RODO), inne dane w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO) oraz jeżeli wyrazili Państwo zgodę dla celów przyszłych procesów rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).
3. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez osoby upoważnione przez administratora danych do prowadzenia obsługi kadrowej oraz przez osoby upoważnione biorące udział w procesie rekrutacji. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich.
4. Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji. W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystywanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą wykorzystywane przez okres 12 miesięcy.
5. Posiadają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
6. Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.

EuroPharma Alliance Sp. zo.o.

Europharma Alliance oferuje szeroką gamę profesjonalnych usług w zakresie produkcji kontraktowej suplementów diety na zlecenie. W naszym zakładzie produkcyjnym wytwarzamy tabletki, kapsułki, saszetki, a także świadczymy usługi pakowania produktów w buteleczki, słoiczki oraz blistry.