Hurtownia części do samochodów, maszyn i agregatów funkcjonująca na rynku motoryzacyjnym od ponad 25 lat poszukuje pracowników do nowo otwartego oddziału w Oławie. Wraz z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Sprzedawca / Przedstawiciel handlowy
Miejsce pracy: Oława

Zadania:

  • sprzedaż części do samochodów, maszyn i agregatów,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
  • pozyskiwanie nowych klientów hurtowych,

Zadania:

  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikacyjnym mile widziane
  • umiejętność obsługi komputera
  • dobra organizacja pracy własnej
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej

Oferujemy:

  • umowa o pracę po okresie próbnym
  • wynagrodzenie dla SPRZEDAWCA od 2500 netto wzwyż + dodatkowa premia sprzedażowa
  • wynagrodzenie dla PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY 3500 zł netto + 1% prowizji od sprzedaży + bonusy za sprzedaż od producentów
  • telefon służbowy
  • komputer służbowy
  • auto służbowe
  • system szkoleń
  • praca w młodym i rozwijającym się zespole
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju osobistego

Dołącz do najlepszego zespołu i rozwijaj się z nami. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV, kliknij APLIKUJ TERAZ

CV powinny być opatrzone klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.”.

Dowiedz się więcej o pracodawcy

Auto-Komfort Bis S.C.

Hurtownia części do samochodów, maszyn i agregatów funkcjonująca na rynku motoryzacyjnym od ponad 25 lat.