Najwięksi producenci aut osobowych z całego świata, korzystają z naszych systemów bezpieczeństwa. Każda z dwóch lokalizacji Autoliv w Polsce jest odpowiedzialna za inny obszar działania. Zakład w Oławie projektuje i produkuje tekstylne poduszki powietrzne, a zakład w Jelczu-Laskowicach zajmuje się montażem pasów bezpieczeństwa oraz modułów poduszek powietrznych.

Nasza praca, każdego dnia przekłada się na bezpieczeństwo milionów kierowców oraz ich pasażerów, dobro innych ludzi to dla nas najlepsza motywacja. Jeśli chcesz do nas dołączyć, aplikuj na stanowisko:

Technik Laboratorium Testowego Modułów
Miejsce pracy: Oława

Na czym będzie polegać Twoja praca?

  • Prowadzenie testów i badań laboratoryjnych zgodnie ze specyfikacją COP (Conformity of Production – Zatwierdzanie Produkcji), specyfikacja COF (Conformity of Function) oraz wymaganiami klienta, ustawowymi i prawnymi
  • Analiza, ocena oraz dokumentacja testów na podstawie zapisanych filmów i zdjęć w bazie danych
  • Optymalne użycie i utrzymanie wyposażenia oraz oprzyrządowania testowego

Sprawdź, czy masz to, czego potrzebuje osoba na tym stanowisku:

  • Praca w systemie dwuzmianowych (co 9 tygodni praca na trzecią zmianę)
  • Zdolności manualne w zakresie używania narzędzi technicznych
  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. podstawowym
  • Analityczne myślenie
  • Obowiązkowość i dyscyplina w realizacji zadań
  • Znajomość rysunku technicznego i doświadczenie w dziale utrzymania ruchu będzie dodatkowym atutem

Od ponad 60 lat dbamy o bezpieczeństwo ludzi na całym świecie. Jesteśmy otwarci, niezawodni i kreatywni. Prześlij nam swoje CV i pozwól poznać się bliżej.

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij APLIKUJ TERAZ i prześlij nam swoje aktualne CV. Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Zgadzam się na przetwarzanie przez Autoliv Poland Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.

Dowiedz się więcej o pracodawcy

Autoliv Poland Sp. z o.o.

Autoliv jest czołowym dostawcą systemów bezpieczeństwa do samochodów osobowych. Odbiorcami produktów firmy są liczący się na świecie producenci aut, m.in. Opel, Ford, Mercedes, Volkswagen, BMW, Saab, czy Renault.