Eberspächer Climate Control Systems Sp. z o.o. to firma posiadająca 150-letnią historię w innowacyjności. Tworzymy nowatorskie rozwiązania technologiczne dla rozwoju motoryzacji poprzez produkcje ogrzewania postojowego i klimatyzacji do pojazdów produkowanych na całym świecie. Obecnie poszukujemy pracowników do oddziału w Godzikowicach (gmina Oława).

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Technik Utrzymania Ruchu (Elektromechanik)
Miejsce pracy: Godzikowice / Oława

 

Opis stanowiska:

 • Realizacja działań z zakresu utrzymania ruchu w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń produkcyjnych
 • Naprawa, konserwacja oraz regulacja maszyn i urządzeń
 • Usuwanie usterek, wdrażanie działań prewencyjnych
 • Wykonywanie przeglądów maszyn wg. planu napraw i konserwacji

Wymagania:

 • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
 • 2 – letnie doświadczenie w zakładzie produkcyjnym (mile widziane w branży Automotive)
 • Umiejętność czytania rysunków technicznych oraz schematów elektrycznych i pneumatycznych
 • Wiedza poparta doświadczeniem z zakresu mechaniki, elektryki, pneumatyki oraz sensoryki
 • Umiejętność identyfikacji przyczyny awarii
 • Uprawnienia SEP E1 do 1kV
 • Umiejętność obsługi komputera

CV i List Motywacyjny prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ TERAZ lub składać osobiście w siedzibie firmy.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Eberspächer Climate Control Systems Sp. z.o.o. z siedzibą w Godzikowicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
Informujemy, że Administratorem danych jest Eberspächer Climate Control Systems Sp. z.o.o. z siedzibą w Godzikowicach 50p, 55-200 Oława. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Dowiedz się więcej o pracodawcy

Eberspächer Climate Control Systems Sp. z o.o.

Eberspächer Climate Control Systems Sp. z o.o. to międzynarodowa
firma posiadająca 150-letnią historię w innowacyjności. Tworzymy nowatorskie rozwiązania technologiczne dla rozwoju motoryzacji poprzez produkcje ogrzewania postojowegoi klimatyzacji do pojazdów produkowanych na całym świecie.

Firma Eberspächer posiada ponad 80 lokalizacji w 29 krajach i jest reprezentowana na wszystkich kluczowych rynkach światowego przemysłu motoryzacyjnego. Obecnie poszukujemy pracowników do oddziału w Godzikowicach (gmina Oława).