Keepteam Production jest firmą produkcyjną działającą na rynku od 1995 r w branży obróbki metalu. Celem naszego przedsiębiorstwa jest produkcja wysokiej jakości złożonych elementów oraz konstrukcji ze stali czarnej, nierdzewnej oraz aluminium.

 Obecnie poszukujemy osób do naszego zespołu na stanowisko:

Tokarz
Miejsce pracy: Oława / Ścinawa Polska

Zadania:

  • Obsługą manualnych maszyn skrawających – tokarek
  • Wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia-umowa o pracę,
  • pracę w zgranym zespole
  • praca w systemie jednozmianowym
  • możliwość umowy na czas nieokreślony po trzech miesiącach
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prywatna opieka medyczna

Oczekujemy:

  • mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku frezer
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność dobrej organizacji pracy własnej
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij APLIKUJ TERAZ i prześlij nam swoje aktualne CV lub osobiście na adres Keepteam Group, Ścinawa Polska 82, 55-200 Oława.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Do przesyłanej aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Keepteam Production

Firma KeepTeam powstała w 1995 roku i w odpowiedzi na szybko rozwijający się rynek stale powiększa profil i zakres swojej działalności.

Wykwalifikowana kadra pracownicza w swej pracy wykorzystuje fachowe wykształcenie poparte bogatym doświadczeniem zdobytym podczas wieloletniej praktyki. Posiadamy park maszynowy pozwalający na utrzymanie szerokiego asortymentu produkcji oraz własną narzędziownię wytwarzającą profesjonalne narzędzia produkcyjne.