SAT Sp. z o.o. poszukuje do swojego świeżo wyremontowanego budynku biurowego, znajdującego się w Oławie, 2 osoby chętne do podjęcia pracy w zakresie utrzymania czystości.

Nasz budynek obejmuje 2 piętra z pomieszczeniami biurowymi, pokoje hotelowe dla naszych pracowników budowlanych oraz parter z szatnią dla pracowników budowlanych, kuchnią i pomieszczeniami socjalnymi.

Obowiązki:

  • utrzymanie w należytej czystości pomieszczeń na wszystkich piętrach w budynku, t.j. pomieszczeń biurowych, sanitarnych i kuchni.
  • systematyczne uzupełnianie środków sanitarno-higienicznych oraz dbanie o dostępność zapasów.
  • dbanie o dostępność pokoi dla pracowników budowlanych i ich czystość, w tym pranie pościeli i jej prasowanie.

Oczekiwania:

  • dobra sprawność fizyczna
  • rzetelność, sumienność, pracowitość, dokładność
  • poczucie estetyki
  • zaangażowanie

Oferujemy:

  • pracę na pełen etat
  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • miłą atmosferę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez przycisk – APLIKUJ TERAZ.

CV kandydata powinno zawierać podpisaną klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

SAT Sp. z o.o.

SAT Sp. z o.o. obecna jest na polskim rynku robót drogowych od 1992 roku. Przedmiotem naszej działalności jest zaawansowana technologicznie odnowa, modernizacja i przebudowa konstrukcji oraz nawierzchni drogowych.